Zapewnij sobie kontrolę nad firmą z każdego miejsca, o każdej porze i z każdego urządzenia. Prowadź swój biznes w Chmurze Comarch: bezpiecznej, nowoczesnej przestrzeni dla firm od sprawdzonego polskiego producenta.

Korzystaj ze specjalistycznego oprogramowania bez konieczności instalowania dodatkowych aplikacji, bez zbędnych kosztów i bez długotrwałego wdrożenia.

Systemy ERP/FK w chmurze

Wszystkie systemy do zarządzania firmą z rodziny Comarch ERP dostępne są w modelu chmurowym. Oznacza to brak konieczności ponoszenia wysokich kosztów na start, abonamentowy model płatności i dostęp do kluczowych procesów w każdym miejscu i o każdej porze.

Comarch EPR Altum

Wielojęzyczna platforma ERP dla polskich i zagranicznych firm handlowo-usługowych oraz sieci handlowych.

Comarch EPR XL

Zintegrowany system ERP dla średnich i dużych przedsiębiorstw produkcyjnych, handlowych i usługowych.

Comarch EPR Optima

Nowoczwsny i zintegrowany program stworzony z myślą o małych i śrdnich firmach oraz biurach rachunkowych.

Comarch ERP XT

Nowoczesny program do zarządzania małą firmą.

  Bezpieczeństwo chmury Comarch

  Wszystkie dane, które zdecydujesz się umieścić w Chmurze Comarch, są w pełni bezpieczne. Gwarantują to zaprojektowane przez najlepszych specjalistów mechanizmy Comarch Data Center – certyfikowanego (m.in. ISO/IEC 27001:2005) centrum danych zlokalizowanego w Polsce, Niemczech i Francji.

  11 rozwiązań w chmurze Comarch dla Twojej firmy

   Systemy ERP/FK

  Kontroluj wszystkie aspekty funkcjonowania Twojej firmy dzięki systemom ERP w chmurze – od księgowości i finasów,  kadr i płac poprzez obieg dokumentów, produkcję czy CRM aż po handel i dystrybucję. Mamy rozwiązania dla handlu, usług i produkji – dla firmy każdej wielkości i z każdej branży.

  Praca mobilna

  Kontroluj pracowników mobilnych Twojej firmy – przedstawicieli handlowych, serwisantów. Dzięki technologii chmurowej możesz definiować dla nich trasy przejazdu oraz konfigurować zlecenia, a później na bieżąco śledzić efekty ich prac.

  E-commerce

  Comarch e-Sklep to aplikacja, za pomocą której możesz skonfigurować Twój własny sklep internetowy, w którym prezentowane są towary, stany magazynowe i wszelkie treści skonfigurowane przez obsługę sklepu. Złożone zamówienia dzięki chmurze Comarch przechowywane są w panelu administracyjnym i w toku synchronizacji przekazywane do systemu ERP, w którym dalej są obsługiwane. Każdy e-sklep – dzięki posiadaniu własnej bazy danych – może zawierać odrębną bazę towarową, treści, własny layout. Z kolei Comarch B2B to nowoczesna platforma internetowa umożliwiająca zdalną obsługę sieci sprzedaży w modelu Business-to-Business.

  Business Intelligence

  Zrozum dane Twojego biznesu i podejmuj decyzje – Comarch BI Point to gotowe raporty i analizy BI dostępne w chmurze Comarch. Program umożliwia tworzenie zaawansowanych wizualizacji i interaktywnych dashboardów przy wykorzystaniu wykresów, map i wskaźników efektywności.

  WMS

  Zdobądź pełną kontrolę nad pracą w magazynie dzięki Comarch WMS – pakietowi rozwiązań, które współdziałając ze sobą umożliwiają kompleksową obsługę magazynu wysokiego składowania poprzez budowanie struktury magazynowej, ustawianie algorytmów zarządzania, przydzielanie pracownikom dyspozycji oraz monitorowanie stanu ich realizacji.

  HR

  Comarch HRM (Human Resources Managemen) to responsywna aplikacja, która służy do zarządzania pracownikami przedsiębiorstwa –  pozwala sprawować kontrolę m.in. nad ewidencją kwalifikacji pracowników, urlopami, nieobecnościami, delegacjami oraz prowadzić system oceny pracowników według własnych kryteriów.

  Backup i bezpieczeństwo danych

  Comarch IBARD to usługa umożliwiająca backup plików i folderów, udostępnianie oraz bezpieczne przechowywanie danych w chmurze Comarch. Rozwiązanie to przeznaczone jest zarówno dla małych i dużych firm, jak i dostawców usług takich jak firmy telekomunikacyjne.

  Obieg dokumentów

  Elektroniczny obieg faktur, umów,  zgłoszeń, wniosków pracowników – modeluj procesy zarządzania dokumentami w Twojej firmie dzięki Comarch DMS.

  POS i Omnichannel

  Wygrywaj walkę o klienta i maksymalizuj zyski dzięki ekosystemowi rozwiązania Comarch Retail – platformy, która w myśl idei omnichannel pozwala zrealizować proces sprzedaży towarów lub usług za pośrednictwem różnych kanałów dystrybucji.

  Hosting

  Nie chcesz inwestować w sprzęt, który jest fundamentem dla wykorzystywanych systemów biznesowych? Comarch Hosting to idealne rozwiązanie, w ramach którego udostępniamy klientom w pełni niezawodną infrastrukturę IT wraz z niezbędnymi licencjami producentów zewnętrznych m.in. Microsoft. Dodatkowo również oferujemy pełne wsparcie administracyjne i serwisowe w całym okresie współpracy, całodobowy monitoring oraz backup.

  Kontrola czasu pracy

  Comarch TNA to innowacyjny system rejestracji czasu pracy, którego działanie opiera się na technologii IoT (Internet of Things). Do jego działania potrzebne jest urządzenie Comarch TNA Gateway oraz zainstalowana w telefonie pracownika aplikacja mobilna. Dzięki Comarch TNA pracodawca zyskuje kontrolę nad czasem pracy swoich podwładnych, a oni – wygodny kanał komunikacji z przełożonym.